Tarihçe

Tarihçe

Matbaa'da 57. Yıl

Gülmat olarak, 1964 yılından bu yana üretimde kalite ve güven anlayışı ile hareket etmekte ve en yüksek hedefe ulaşabilmek için yoğun bir şekilde çalışmaktayız.Endüstri ambalajları,ürün stantları,promosyon ve hediyelik ambalajlar;her türlü ambalaj ve baskı ihtiyacına kaliteli ve hızlı çözümler üretiyoruz.
Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız, müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde, kurumsal kimlik, katalog, kitap, dergi, broşür, afiş, etiket, eşantiyon vb. tüm matbaa işlerinde özellikle karton poşet/çanta ve karton kutu konusunda birçok tanınmış markanın tercihi olmuştur.
Tüm matbaa işlerinizde güvenle, beraber çalışabileceğiniz firmamızda, güncel teknoloji ile birlikte geliştirdiğimiz 2.500 m2 kapalı alanda bulunan ve yenilenmiş makine parkurumuz sayesinde üretim kapasitesi 500.000 ila 1.000.000 adet karton ambalajıdır.
Yenilikçi, mükemmeliyetçi ve süreklilik ilkesi ile çalışıyor, kısa vadeli değil uzun süreli memnuniyet anlayışı ile hareket ediyoruz. Müşterilerimizi dinleyerek kendimizi her yeni gün daha da geliştiriyor ve vizyon kazanıyoruz.
Gülmat olarak, sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Müşterilerimize çözüm ortağı olmak ve ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunmak bizler için çok önemlidir. Bizler için başarının anahtarı, müşterilerimizin memnuniyeti ve güven duyulan ürünlerin üretilmesidir. Güven bizim en önemli ilkemizdir.
Firmamız belgeli orman ürünleri kullanarak, üretim yaptığı tüm ürünlerin kalitesini ve çevreye olan katkısını artırmış, sorumluluk ve duyarlılığını belgelemiştir. Şirket içerisinde verilen yüksek kalitede eğitimler ile çalışanlarımız kendi alanlarında uzmanlaşmaktadırlar. Çalışanlarımızla sorumluluk ve yeterlilik bilinci ile hareket ediyoruz. Biliyoruz ki huzurlu ve sağlıklı bir iş ortamı başarıyı da beraberinde getirir. Bu nedenle ekibimizin keyifle görev yapabileceği, verimini artırıcı, huzurlu ve sağlıklı bir iş ortamı sağlıyoruz.


Biz kimiz?
Gülmat olarak, 1964 yılından bu yana üretimde kalite ve güven anlayışı ile hareket etmekte ve en doğru hedefe ulaşabilmek için yoğun bir şekilde çalışmaktayız.
1964 Aile büyüğümüz Kaya Ali Gülseven öncülüğünde mütevazi bir yerde,küçük bir makine ile yolculuğumuz başladı.O günlerden bugünlere gelişen teknolojiyle beraber makinalarımız gelişti ve hızlandı.Geçmişten bugüne taşıdığımız kalite ve güven anlayışı ise hiç değişmeden devam ediyor.
1997 Ülkemizin de gelişmekte olduğu bu yıllarda biz de durmadan çalıştık ve ürettik.Bursa Çancılar Caddesi’nde değişim sürecimizi tamamlayıp şirket olarak yolumuza devam etmekteyiz.
2013 gelişen teknolojiye ayak uydurarak büyüdük ve yerimize sığmaz olduk.İlk ofset baskı sürecimizi başlattığımız hatıralarla dolu eski fabrikamız yeterli gelmeyince 3000 metrekare kapalı alanda üretim yaptığımız yeni fabrikamıza taşındık.6 renk ofset baskı makinamızla kitap,dergi,katalogi,afiş,broşür vb. tüm baskı işlerini son teknoloji ambalaj üretim makinalarımızla ürünlerinizin satışını kolaylaştıracak şık ambalaj ve kutular için hızlı çözümler üretiyoruz.

Gülmat Tarihçe