KURUMSAL

Kalite Politikamız

Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız, müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde, kurumsal kimlik, katalog, kitap, dergi, broşür, afiş, etiket, eşantiyon vb. tüm matbaa işlerinde özellikle karton poşet/çanta ve karton kutu konusunda birçok tanınmış markanın tercihi olmuştur.
Tüm matbaa işlerinizde güvenle, beraber çalışabileceğiniz firmamızda, güncel teknoloji ile birlikte geliştirdiğimiz 3.000 m2 kapalı alanda bulunan ve yenilenmiş makine parkurumuz sayesinde üretim kapasitesi 500.000 ila 1.000.000 adet karton ambalajıdır.
Yenilikçi, mükemmeliyetçi ve süreklilik ilkesi ile çalışıyor, kısa vadeli değil uzun süreli memnuniyet anlayışı ile hareket ediyoruz. Müşterilerimizi dinleyerek kendimizi her yeni gün daha da geliştiriyor ve vizyon kazanıyoruz.
Gülmat olarak, sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Müşterilerimize çözüm ortağı olmak ve ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunmak bizler için çok önemlidir. Bizler için başarının anahtarı, müşterilerimizin memnuniyeti ve güven duyulan ürünlerin üretilmesidir. Güven bizim en önemli ilkemizdir.
Firmamız belgeli orman ürünleri kullanarak, üretim yaptığı tüm ürünlerin kalitesini ve çevreye olan katkısını artırmış, sorumluluk ve duyarlılığını belgelemiştir. Şirket içerisinde verilen yüksek kalitede eğitimler ile çalışanlarımız kendi alanlarında uzmanlaşmaktadırlar. Çalışanlarımızla sorumluluk ve yeterlilik bilinci ile hareket ediyoruz. Biliyoruz ki huzurlu ve sağlıklı bir iş ortamı başarıyı da beraberinde getirir. Bu nedenle ekibimizin keyifle görev yapabileceği, verimini artırıcı, huzurlu ve sağlıklı bir iş ortamı sağlıyoruz.

Gülmat Kalite Politikamız

Üretim Süreci

Marka Analizi

01
02

İçerik Hazırlığı

Tasarım Süreci

03
04

Sunum ve Onay